תמונות מלובו אין (Lobo In)

לובו אין (Lobo In)

ממוצע דירוג הגולשים:
מחיר יחסי: ממוצע

ההוסטל הפופולארי ביותר בתחומי העיר, שמציא דורמס  או חדרים זוגיים, מים חמים 24 שעות ביממה, ארוחות בוקר מפנקות, חדר טלוויזיה , קפה ותה חינם  והטוב ביותר ההוסטל נמצא במרחק של ק"מ בלבד מאתר ההריסות.


אזור: מרכז העיר
כתובת: Tulum Quintana roo Mexico

הגעה: מול תחנת הדלק הראשונה, ליד אתר ההריסות

אתר אינטרנט: www.hosteltulumruinaslobo.blogspot.com

קרא 2 טיפים על לובו אין (Lobo In)

מציג 2 - 1 מתוך 2

מקום מעולה! 5/8/13

נכתב ע"י : עומר לייטנר

כמעט פיספסנו את המקום בגלל התגובה למעלה!! בסוף לקחנו הימור ולא התאכזבנו! מסתבר שהמקום עבר שיפוץ והבעלים התחלפו הכל חדש נקי וריחנו!! בריכה כייפית עם עצי דקל ופינות ישיבה! המטבח ענק מאובזר ונוח, וכל הציוד בו חדש! בנוסף יש פינת טלוויזיה עם dvd... ההוסטל זול משמעותית ביחס לאזור!! בעלים מקסימים שדאגו לנו בהכל! הסיעו אותנו והחזירו והכל בכיף ועם הרבה אהבה! ובקיצור אני מטיילת כבר 8 חודשים ויכולה להגיד שזהאחד המקומות היותר נעימים שהייתי בהם! הן מבחינת איכות השירות ואין מבחינת איכות החדרים.... נכתב 5/8/13 הם גם הבעלים של המאמא וזה הטלפון- 9848712379 9841437257


איזור והגעה: 
קחו מונית ללובו אין!
מה אהבת במקום: 
האווירה החדרים המטבח הבעלים ומה לא?!?!?
מה לא אהבת במקום: 
באמת שאין...
השורה התחתונה: 
כדאי לבוא..

חדר מעופש ומקלחת עתיקה

נכתב ע"י : אור.מ

תאמינו לי שאני לא מצליח להבין את מי ששורד בלובו יותר מלילה אחד. זה פשוט מקום גרוע!! אנחנו הגענו בצהריים וברחנו על הבוקר. הבטיחו לנו בתחנה הוסטל עם בריכה מצאנו הוסטל גם גיגית ג'יפה, חדרים מעופשים, מקלחות עתיקות כמעט בלי זרם והמטבח שהשם ירחם איך שהוא נראה.אל תתקרבו לפה.


מה אהבת במקום: 
אין
מה לא אהבת במקום: 
חדרים מעופשים, מקלחות עתיקות בלי זרם ומטבח על הפנים
השורה התחתונה: 
לא להתקרב!