תמונות מהעיר העתיקה

העיר העתיקה

מס' 1 במדד הפופולריות

אתר עתיקות מדהים ביופיו אשר שימש במאות ה-13-14 כבירת תאילנד ועקבותיו המשוחזרים פרושים לפניכם ברוב הדרם. מדובר בפארק ענק ומרהיב המחולק לחמישה אזורים שבכל אחד מהם נגבים דמי כניסה סימליים בנפרד. המקום יפהיפה ומטופח, מעוטר במדשאות מוריקות, עצים, תעלות מיים וכמובן מקדשים ומבנים עתיקים לרוב.

חובה לבקר במוזאון המקסים המאגד בתוכו חפצי אומנות ופריטים עתיקים מלפני 700 שנה לכדי פסיפס היסטורי מרתק על חיים שהיו ואינם עוד. בשל גודלו העצום של המקום ניתן לשכור אופניים או אופנועים בכ- 150 באט לשעה ולסייר בצורה נוחה ומהנה. כדאי להקדיש לסיור לפחות ארבע-חמש שעות. אם אתם עם קטנוע או אופנוע, מומלץ לנסוע בתוך הפארק בדרך המובילה למפלים במקום, שם תוכלו לראות בית של נזיר חרש שגר שם ושמח לקבל את פני המטיילים בחמימות. תרמו לו מעט כסף, משום שהוא עני למדי ומתקיים מתרומות של מטיילים המבקרים בביתו.


הגעה: העיר העתיקה ממוקמת כ – 12 ק"מ ממערב לעיר החדשה של סוקותאי. ניתן להגיע באמצעות תחבורה ציבורית מהעיר החדשה או לשכור רכב/ אופנוע. ישנה אפשרות לשכור אופנוע בכניסה לאתר. קרוב לוודאי שאם תשכרו אופנוע הטיול יהיה נינוח ותספיקו הרבה יותר, אך גם עם אופניים תוכלו להנות מאוד. אם אתם שוכרים אופניים קחו בחשבון שהות של כמה שעות במקום.

קרא 0 טיפים על העיר העתיקה

מציג 0 - 1 מתוך 0