תמונות ממפלי Pha Sua וכפר Mae Aw

מפלי Pha Sua וכפר Mae Aw

מס' 8 במדד הפופולריות

מפלי Pha Sua יפים ביותר, אך האטרקציה המרכזית שלהם היא האזור הכפרי והיפהפה המקיף אותם. המפלים עצמם שוצפים ובמהלך רוב השנה יש בהם זרם מרשים. אם אתם מחליטים לשחות בבריכות המפלים, עליכם להיזהר מאוד, בעיקר לאחר העונה הגשומה (באוקטובר), אך גם במהלך כל חודשי השנה, בעת השחייה, כדי לא להיסחף למפלים.

מטיילים ומקומיים נהרגו במקום בעבר. אם תמשיכו בדרך העולה מהמפלים וממשיכה לכיוון הגבול, ולאחר נסיעה של כ – 20 ק"מ בנופים מרהיבים, בה תוכלו להתרשם מיופיים המרהיב של ערי הסביבה – חלקם הרים תאילנדיים וחלקם בורמזיים, תגיעו לכפר Mae Aw הממוקם על הגבול עם בורמה. הכפר Mae Aw הוא כפר סיני, בו יושבים אנשיו של צ'יאנג קאי שק (אשר התנגד למדיניות של מאו דזה דונג והקים את ממשלתו בטיוואן) וצאצאיהם, אשר ברחו מסין מחשש שיפגעו בהם. הנוף באזור שונה מזה שהורגלתם אליו בתאילנד, ותוכלו לחוש כאילו חציתם את הגבול. הכפר עצמו משרה אווירה מאוד מיוחדת, המבנים סיניים ויפים, שונים למדי מהמבנים התאילנדים המסורתיים. בכפר תוכלו לראות שוק המוכר מאכלים מעניינים, ומספק המון הזדמנויות טובות לצילום.


אזור: מחוץ לעיירה מה הונג סון.

הגעה: מפלי Pha Sua והכפר Mae Aw נמצאים בסמוך לגבול עם בורמה, צפונית מפאי, בדרך לעיירה מה הונג סון. ניתן להגיע למקום אם פונים ימינה לאחר – Tham Pla (ראו לעיל). ניתן להגיע למקום בתחבורה ציבורית או להצטרף לסיור מאורגן מהעיירה מה הונג סון או פאי, הכולל את המפלים והכפר בין האטרקציות בהן מבקרים במהלך הסיור.

קרא 0 טיפים על מפלי Pha Sua וכפר Mae Aw

מציג 0 - 1 מתוך 0