תמונות מסיור בסירה סביב האי

סיור בסירה סביב האי

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 2 במדד הפופולריות

סיור בסירה סביב קופנגן

סוכנויות הנסיעות השונות שבמתחם הדרין מוציאות הפלגות קבוצתיות מסביב לחופים הנהדרים של קופנגן. מפליגים מחוף לחוף, עוצרים להשתכשך במים, עושים שנורקלינג ואוכלים במסעדות השונות.


כדאי להביא קרם שיזוף, כובע, בגד ים כמובן והמון מצב רוח טוב. הסיור עובר בחופים האד ג'ואן, האד טיאן, טונג נאי פאן וה- Bottle Beach, כך תוכלו להתרשם מהם ובהמשך לעבור ללון שם.

מחיר: הסיור עולה בין 700 ל- 1500 באט, תלוי באורכו ובמספר המשתתפים. המחיר כולל ארוחת צהרים, ציוד שנורקלים ופרות ושתיה קלה המחולקים באופן חופשי על הסירה. הסיורים היקרים יותר כוללים גם רכיבה על פילים.

קרא 2 טיפים על סיור בסירה סביב האי

מציג 2 - 1 מתוך 2

חופים שלא הכרתם!

נכתב ע"י : שחר ר.

אני והחברה היינו בקופאנגן אחרי הפול מון והאמת שאין הרבה יותר מדיי מה לעשות שם. נכון שהחופים טובים והקקטוס נהדר אבל חוץ מבטן גב אין יותר מדיי מה לעשות. הציעו לנו להצטרף לטיול בסירה והיה ממש אבל ממש טוב! יש שם אתרי שנוקרלינג פשוט מעולים וגם כמה מהחופים היותר יפים שביקרנו בהם בתאילנד, חופים שממש לא התקלקלו עדיין. אל תוותרו על זה, זו אחת הפעילויות הכי שוות (ובעצם אחת הפעילויות הבודדות שיש...) בקו פנגן. כל סוכנות נסיעות שם מארגנת כרטיסים - 700- 1000 באהט. תביאו קצת כסף - עוצרים במקומות שיש בהם מסעדות עם שייקים. כמובן כובע ומים וקרם הגנה.


מה אהבת במקום: 
רואים חופים נטושים שלא ידעתם שקיימים באי
מה לא אהבת במקום: 
המון שמש... הצטיידו בהתאם.
השורה התחתונה: 
מומלץ מאוד מבחינתי חובה באי

חובה! רק שימו לב למזג האויר

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

לוקחים אתכם לכל החופים הנטושים והיפים באי... והם ממש ממש יפים. עוצרים להפסקה בכל חוף... תענוג! רק שימו לב, אם אתם רואים עננים באופק - תוותרו - זה ישרוף לכם חצי מיום הסיור. אפשר להביא מצלמות, תביאו גם קצת כסף למסעדות שבדרך בחופים. כובע חובה! קרם הגנה חובה!


מה אהבת במקום: 
רואים את היופי האמיתי של קופנגן
מה לא אהבת במקום: 
אהבתי הכל
השורה התחתונה: 
חובה לעשות את זה