תמונות מחוף האד- ג'ואן

חוף האד- ג'ואן

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 4 במדד הפופולריות

חוף האד- ג'ואן

לאלו מכם המחפשים אחר הפינות השקטות של קופנגן, במרחק דקות ספורות מהבלגאן- חוף האד- ג'ואן (Haad Joan) הוא המקום בשבילכם. החוף מבודד ומגיעים אליו במונית סירה בלבד. רצועת החוף תכלכלה ויפה במיוחד והמים צלולים וכמעט שקופים! במקום מספר בולגלוסים צנועים ואינטימיים, מסעדות מאוד מאוד נחמדות עם שייקים טעימים, מוזיקה טובה והרבה אווירת שאנטי. גם כאן המסעדות מציעות סרטים עד שעות הערב המאוחרות.

לקראת אחת בלילה מופסק החשמל ובמקום סורר שקט מענג. ניתן לעבור אל איור הבלגאן של האד רין כמה שתרצו בכל שעה. מחירי הלינה והאוכל זולים ביחס לשאר האי. תמצאו במקום הרבה תרמילאים יוצאי הודו ופחות מטיילים "אורבאניים" שבאו לשבועיים נופש. שימו לב טוב טוב לשמיים לפני שאתם עולים על סירה לחוף, לא נעים ואף מסוכן להיות על סירה מטלטלת בזמן מונסון.


הגעה: מונית סירה (טקסי בואט) ב-150-100 באהט. הפלגה של כ-10 דקות.

קרא 2 טיפים על חוף האד- ג'ואן

מציג 2 - 1 מתוך 2

שקט אמיתי

נכתב ע"י : שון ב.

אל תחמיצו את החוף היפה, השקט והכי שווה בתאילנד! החברה שלי ואני העברנו שם שבוע שלם וממש הרגשנו כמעט כמו בגואה...לקחנו בונגלוס (זול!!!!) ופשוט נהנו משאנטי אמיתי (בתוספת הרבה הרבה שייקים ואננס!). הכי מגניב שאפשר להגיע לפה רק עם טקסי בואט! הים פה באמת אחד היותר יפים שיש – מים צלולים לחלוטין כמו שרואים בפרסומות למקומות נופש אקזוטיים....


מה אהבת במקום: 
חוף טרופי לפנים!
מה לא אהבת במקום: 
היו קצת הפסקות חשמל
השורה התחתונה: 
אדיר למחפשי השקט מהבלאגאן של קופנגן

סטלני הודו זה המקום בשבילכם!

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

זה חוף ממש ממש יפה...נקי וצלול. יש קצת גסטהאוסים אך בסיסיים ביותר והמון סטלנים מכל העולם. בקיצור - סיני באמצע קופנגן.

אל תדאגו - יש סירות הלוך וחזור לחוף הסן רייז במחיר 50 באט - ממש שלוש דקות. ממליץ ללון בסן רייז - ולקפוץ לכאן כמה פעמים במהלך השבוע ולחזור.


איזור והגעה: 
טקסי בואט 5 דקות ו50 באהט.
מה אהבת במקום: 
חוף אחד היפים באי עם אוירה אמיתית.
מה לא אהבת במקום: 
שזה לא במרכז איפה שכולם...וכל החנויות וכל המסעדות.
השורה התחתונה: 
שווה מאוד למחפשי החוף הנטוש (יחסית)