עוד על פארק סרו ורדה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

פארק סרו ורדה

הפארק הלאומי סרו ורדה (Parque Nacional Cerro Verde) מהווה את אחד האטרקציות היפות ביותר והמומלצות ביותר עבור המטיילים באל סלבדור. תרמילאים רבים מגיעים למקום כדי לא לפספס את הרושם העז שיוצר האזור היפהפה, על יערותיו, הרי הגעש המפורסמים שבו – איסאלקו וסנטה אנה – הנופים המרהיבים הנשקפים ממנו וכן אוכלוסיית הציפורים המגוונת שניתן לראות בו. פארק סרו ורדה הוא מקום מצוין לטיול יום ואף לטיול של יומיים, הכולל לינה של לילה אחד בפארק.

 

בפארק תוכלו להתרשם מנופי הסביבה המרשימים, מן המראה המרשים ביותר של שתי פסגות הרי הגעש הממוקמים בפארק, הר הגעש איסאלקו והר הגעש סנטה אנה, מתצפית על אגם קואטפקה המרהיב, וכן ליהנות מהעצים הרבים, הפרחים המיוחדים ואוכלוסיית ציפורים מאוד מגוונת, הכוללת טוקאנים, יונקי דבש, נקרים ועוד. שימו לב! לא ניתן להגיע לפארק אחרי השעה 11:00, שכן כדי לטייל במקום צריך ליווי, זאת עקב מקרי שוד ותקיפה שארעו במקום בעבר. אי לכך תוכלו לראות גם לא מעט שוטרים הפזורים ברחבי הפארק ולעיתים אף בפסגות הרי הגעש.

 

מחיר כניסה לפארק עולה כ - $2. סיור מודרך של 4 שעות להר הגעש איסאלקו עולה כ - $1.5, וסיור של 4 שעות להר הגעש סנטה אנה עולה כ - $2.5. אם אתם רוצים לטייל בפארק סרו ורדה יהיה עליכם להצטרף לטיול מודרך (ומומלץ) בליווי שוטר להרי הגעש, יש טיולים בשעה 11:00 בבוקר. אם אתם מעוניינים לבקר בשני ההרים יהיה עליכם ללון בפארק בעזרת ציוד קמפינג.