עוד על קו טאו

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

קו טאו

קו טאו, תאילנד

קו טאו הידוע גם בשם "אי הצלילות" או "אי הצב" בשל צורתו, הוא מהקטנים, השקטים והקסומים באיי תאילנד המתויירים. קו טאו נמצא כ- 40 ק"מ צפונית מקו פנגן, גודלו 22 קמ"ר והוא מאוכלס על ידי כ- 1,100 תושבים, רובם ככולם מתפרנסים מדיג, תעשיית הקוקוס ותיירות.

החוף המרכזי של קו טאו
החוף המרכזי של קו טאו הוא חוף סיירי (Sairee Beach) ובו חנויות, קצת מסעדות, כספומט, מרפאה ומקומות לינה.

לקפוץ לכאן מקופנגן או קו סמוי
בגלל קרבתו היחסית לקו פנגן (שעה וחצי מעבורת)  וקו סמוי (שעתיים וחצי במעבורת), רבים מהמבקרים באיים אלו משאירים כמה ימים לאי הייפיפה. רבים אחרים מגיעים לכאן מקו פנגן לסיור יומי, משנרקלים קצת, עושים קצת בטן גב, וחוזרים לקו פנגן.

קו טאו מפורסם בעיקר בזכות אתרי הצלילה הרבים שבחומו הנחשבים ליפים ביותר בתאילנד. ענף הצלילה באי התפתח לכדי תעשיה שלמה של מועדוני צלילה, קורסים ברמות שונות, ציוד מגוון להשכרה, סיורי שנורקלינג ועוד.
 

למרות כל אלו מצליח האי לשמור על צביון שקט ורומנטי, ספוט קסום שכולו מפרצונים טרופיים קסומים ובתוליים, טבע פראי ודגה טרופית עשירה וססגונית. בנוסף לכל אלו מציע האי גם אפשרויות לינה איכותיות, מספר מסעדות מומלצות וחיי לילה שופעי אלכוהול ומוזיקה טובה. בעיר המרכזית של האי Ban Mae Hat תמצאו את כלל השירותים הנחוצים לתרמילאי הממוצע: דואר, כספומטים רבים, קניות, שירותי רפואה ועוד.

 

מדריכי צלילה ישראלים בקו טאו:

איתן ניומן ואלון תבורי מציעים קורסים מלאים בעברית עם מדריך צמוד לכל אורך הדרך. עובדים כפרילנסרים פה על האי ואינם מחוייבים לחנות אחת או מועדון צלילה אחד, לכן ניתן לבחור בעזרתם במועדון לפי הציפיות והסטנדרטים שלכם מחיר לעומת מיקום ותנאי לינה שמגיעים כלולים עם כל קורס שתרצו.

אפשר ליצור קשר דרך פייסבוק:
Eitan newman
Alon taburi tavori

או דרך מייל:
Eitanewman@gmail.com
Taboori@yahoo.com