עוד על קנצ'נבורי

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

קנצ'נבורי

קנצ'נבורי, תאילנד

קנצ'נבורי היא המפלט המפורסם ביותר מבנגקוק הסואנת ופופולארית מאוד בקרב המטיילים בתאילנד. עיירה ירקרקה ושקטה עם שלל מלונות וגסטהאוסים על גדות נהר הקוואי. קנצ'נבורי נמצאת כ- 122 קילומטרים מערבית לבנגקוק (כשעתיים נסיעה) ומהווה יעד אטרקטיבי, נעים וירקרק לאלו המחפשים קצת שקט וטבע מחוץ לבירת תאילנד הסואנת. זה המקום למצוא בו חדר שממש צף על גדות הנהר!! חוויה בפני עצמה.

הגשר על נהר הקוואי

קנצ'נבורי מפורסמת בעיקר בזכות "הגשר על נהר הקוואי" המשמש עדות היסטורית לאירועי מלחמת העולם השניה, אז בנה צבא יפן את הגשר ואת מסילת הרכבת בת 400 קילומטרים לצורך אספקת נשק, תחמושת וציוד לבסיסיה בבורמה (מיאנמר) השכנה. ב- 1957 צולם באזור הסרט זוכה האוסקר "הגשר על נהר הקוואי".

 

קנצ'נבורי המונה כ- 31,000 תושבים היא למעשה בירת מחוז קנצ'נבורי בו תמצאו שלל שמורות טבע קסומות, נוף מיוער וירקרק, אגמים, מפלים, טבע אינסופי ואווירה שקטה ונעימה. במחוז עוברים עמקי שני נהרות גדולים, הקוואי-יאי (Kwai Yai) הזורם מאגם Sri Nakarin והנהר המערבי הקטן יותר והמעניין הרבה יותר, הקוואיי-נוי (Kwai Noi), הזורם מאגם  Krung Kravia. תוכלו להתפנק בריזורטים קסומים, חלקם צפים על אגמונים שקטים, לעשות ראפטינג, אבובים, לרכב על פילים, לבקר בחוות נחשים, ללטף טיגריסים, לרחוץ במפלים מרהיבים ועוד. בעיירה גם מוזיאונים מרתקים, מסעדות משובחות ובארים מאובזרים ועשירים באלכוהול, מוזיקה ואווירה מצויינת.