עוד על קנקון

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

קנקון

קנקון, מקסיקו

קנקון (Cancún) היא ה"אילת של מקסיקו" (לטוב ולרע...), עיר הנופש מספר אחת במקסיקו, עם בתי מלון מדהימים, קניונים, חופים יפים, מסעדות יוקרה, פאבים ומועדונים מעוצבים ומחירים...יקר כאן, יקר מאוד. קנקון היא אחד מאתרי התיירות המבוקשים בקרב הנופשים האמריקאים ובקרב המקסיקנים העשירים. עובדה זו הופכת את קנקון ליעד יקר עד יקר מאוד החורג לעיתים מתקציבם של מטיילים רבים, ופונה בעיקר לזוגות המתפנקים.

מועדון הקוקו בונגו
לא לפספס! מועדון הקוקו בונגו שבקנקון הוא גולת הכותרת המפורסמת של האזור ואין תייר שלא מגיע לכאן. הישראלים פשוט מאוהבים במקום! כל כך מאוהבים עד שמקובל לצאת מאיסלה מוחרס אל המועדון ולחזור בבוקר... מועדון שהוא הרבה יותר ממועדון – ונחשב לאחת מהאטרקציות המפורסמות והזכורות מטיול במרכז אמריקה.

ישנים ב"איסלה" – קופצים לקנקון
אם אתם לא זוג מתפנק בירח דבש  - סביר להניח שתלונו באיסלה מוחרס (שלדעתנו לא רואה את קנקון ממטר...) ותקפצו מדי פעם לקנקון – ע"מ להתרשם מההוד וההדר.מעבר למחירי הלינה המטורפים בקנקון יש כאן עוד חסרון, מאוד קשה להתמצא כאן והמרחקים בין האטרקציות השונות גדולים מאוד.

יציאה לעוד יעדים באזור
בנוסף, קנקון מהווה יעד מרכזי ממנו יוצאים לכל מיני ערים ואיים קטנים באיזור כמו איסלה מוחרס, פלאיה דל כרמן, טולום, מרידה ועוד...

התמצאות בקנקון – קצת סדר
קנקון מתחלקת לשני איזורים מרכזיים- האחד הוא אזור המגורים (Ciudad Cancun) בו מתגוררים כחצי מליון תושבי העיר, והאזור השני הוא יזור המלונות (Zona hotelera). אזור המלונות, שהוא מין לגונה טבעית מדהימה, הוא האזור התיירותי של העיר, שם תוכלו למצוא את כל מבוקשכם - חופים מדהימים, חיי לילה מהסוערים שיש (מועדונים, פאבים, הופעות), מסעדות אין ספור, קניוני ענק, בתי קולנוע, ואטרקציות בלי סוף.


ומה עושים כאן בעצם?
לכאורה אין בקנקון אף אטרקציה ספציפית או ייחודית באופן מובהק, אך ברור לכל כי העיר היא אטרקציה בפני עצמה. קניות, בילויים והחיים הטובים (יפורטו בהמשך) הוא שמה השני של קנקון. אין ספק שקונספט כזה של עיר לא מתאים לכל סוגי התיירים והמבקרים בעיר. למתעקשים להעביר את זמנם באופן שונה- אפשר ללכת לקרבות שוורים המתנהלות ב- Plaza de Toros בכל יום רביעי ב-15:30. המופע עורך כשעתיים ומופעים בו גם רקדנים לבושים בגדים אותנטיים. לעיתים גם הקהל הוא חלק מהמופע.