עוד על בנגקוק

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

בנגקוק

בנגקוק, תאילנד

בנגקוק (Bangkok) ,בירת תאילנד, יש שיאמרו, "בירת המזרח הרחוק", היא עיר ענקית, שוקקת, גועשת ומרתקת המונה כ- 14 מליון תושבים. עבור מטיילים רבים בנגקוק מהווה את היעד הראשון בטיול  ויריית הפתיחה של המסע הגדול למזרח הרחוק. עבור הרבה מאוד אחרים היא נקודת הפתיחה והסיום של חופשה מדהימה בתאילנד. בביקור הראשון מתרגלים ומתאהבים, עולים לצפון ויורדים לאיים ומקנחים שוב בבנגקוק...לשופינג מטורף!  בבנגקוק תמצאו מקדשים מדהימים, מרכזי קניות ענקיים, שווקים לאין סוף, מלונות מכל סוג, אוכל מסורתי מענג לכל חיך ושלל פעילויות, טיולים וסיורים בעקבות עיר מרתקת המהווה חיבור ושילוב מנצח בין מזרח ומערב.

טיפ קטן- אם בחרתם בקאוסאן כאזור הלינה שלכם, תגידו לנהג המונית כך: "קאוסאן רוד" ולא "קווסאן"... כך מבטאים את השם המקומיים.
 

הקוואסן

ה"שנקין של המזרח!" מתחם המטיילים של תאילנד הוא מופע  אנושי מדהים וכיף אמיתי, מלא בגסטהאוסים ובתי מלון מכל סוג, מועדונים, פאבים, שווקים, מוזיקה, דוכנים מכל סוג ומה לא. כאן תפגשו חבר'ה מכל העולם! הקאוסאן מהווה בלי ספק את אחת התופעות המדהימות בתאילנד והמזרח הרחוק. תוכלו לישון כאן, לעשות קניות, לבלות, להכיר, ולהעביר זמן במין "תחנה מרכזית" סואנת וקסומה ושונה מכל מה שאתם מכירים.

  1. גוליבר (Gulliver) קרא 2 טיפים
  2. שעות הערב בקאוסאן קרא 1 טיפים
  3. לאבה (Lava) קרא 1 טיפים