עוד על פוארטו אסקונדידו

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הגעה ותחבורה בפוארטו אסקונדידו

קיימות שתי דרכים להגיע אל פוארטו אסקונדידו, דרך אווירית, נוחה ומהירה אם כי יקרה יותר ודרך יבשתית ארוכה אולם לא בהכרח קשה תלוי בחברת האוטובוסים איתה תסעו.

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה בפוארטו אסקונדידו

מציג 2 - 1 מתוך 2

אוטובוסים אל פוארטו אסקונדידו

בפוארטו פועלות מספר חברות אוטובוסים, המומלצת מבינהן היא חברת ADO/Cristobal Colón Bus Line, מדובר באוטובוסים ממחלקה ראשונה, נוחים מאוד, עם שרותים צמודים ומקומות ישיבה מסומנים, אותם תבחרו ביום קניית הכרטיסים, לכן כדאי לקנותם מספר ימים לפני מועד הנסיעה. ניתן להגיע עם חברה זו אל היעדים הבאים: Tuxtla, San Cristobal, Tapachula, Salina Cruzו- Oaxaca City.

 

חברת האוטובוסים Estrella Roja, מפעילה אוטובוסים ממחלקה שניה אל – Oaxaca, הנסיעה אורכת כ- שבע שעות.

חברה נוספת היא- Bus Schedule, הנוסעת ליעדים הבאים:

אקפולקו -משך הנסיעה כ- 8 שעות.

מקסיקו העיר  -משך הנסיעה כ- 12 שעות.

וואחקה  -משך הנסיעה כ- 10 שעות.

סן קריסטובל-משך הנסיעה כ- 13 שעות.


שימו לב אוטובוסים ממחלקה ראשונה יקחו אתכם מוואחקה לפוארטו בנסיעה שתארך כ-10-11 שעות, נסיעה חלקה בטוחה ורגועה. לעומת זאת אוטובוסים ממחלקה שניה או כל מיני ואנים גדולים למינהם יקחו אתכם בדרך קצרה הרבה יותר שתארך כ- 6-7 שעות אולם מדובר בדרך מפותלת, מלאה עליות, ירידות ועיכולים חדים. זו אמנם דרך יפהיפיה אולם מייגעת ביותר.


טיסה אל פוארטו אסקונדידו

קיימות מספר חברות תעופה המפעילות טיסות יומיות בין פוארטואסקונדידולבין יעדים שונים ולהיפך. ניתן לטוס עם חברת Aero Vega Flight בין Oaxacaלבין פוארטו. הטיסה, חלקה ונוחה, אורכת כ-35 דקות. עלות טיסה שכזו כ- 1000 פסו לאדם. הנחיתה היא בשדה התעופה של פוארטו אסקנדידו. חברה נוספת היא מקסיקנה, המפעילה טיסות בין מקסיקו סיטי לפוארטואסקונדידו. עלות הטיסה- 160 דולר.