עוד על קו פנגן

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בקו פנגן

אז איך מגיעים לקופנגן אתם שואלים? כל הדרכים והתשובות ואצלנו.

קרא 5 טיפים על הגעה ותחבורה בקו פנגן

מציג 5 - 1 מתוך 5

זהירות על הטוסטוסים

נכתב ע"י : יוני

חברים יקרים! בקופנגן וקו סמוי מסתובבים מלא ישראלים עם תחבושות כי נפצעו בנסיעה על טוסטוס ששכרו, תעשו טובה תעלו על קטנוע רק אם יש לכם מושג בנהיגה כי התאילנדים נוהגים כמו משוגעים ויש המון עליות וירידות וסיבובים מסוכנים. סעו בזהירות!


השכרת אופנוע\טרקטורון

מטיילים רבים בוחרים לשכור אופנועים על מנת לתור את האי. אנו ממליצים בחום לעשות זאת רק אם יש לכם רשיון ונסיון רב בנסיעה על רכב דו גלגלי, תשתיות הכביש באי רעועות והתנועה עלולה להיות סואנת. יש לבדוק היטב את הקטנוע ואף לצלמו טרם ההשכרה. מחיר השכרה- 150- 250 באט ליום. ג'יפ תוכלו לשכור במחיר שבין 800 ל- 1,000 באט. אנו ממליצים בחום, סעו בזהירות מירבית!


אוטובוס לקופנגן

אל קופנגן מקובל להגיע בעזרת שירותי אוטובוס ה- VIP היוצאים מבנגקוק. כרטיסים ניתן להשיג בכל סוכנויות הנסיעות בקווסאן והמחירים נעים בין 500 ל- 700 באט. מדובר בכרטיס משולב הכולל נסיעה מבנגקוק אל מחוז סורטאני שבדרום תאילנד (משך הנסיעה כ- 12 שעות). יוצאים מבנגקוק בשעה 18:00 ומגיעים לסורטאני ב- 06:00 בבוקר. מסורטאני יוצאים באוטובוס נוסף אל רציף המעבורות, משם יוצאים להפלגה של כ-3.5 שעות אל קופנגן (לאחר עצירת ביניים בקוסמוי). בקופנגן תגיעו אל אחד מהרציפים שבעיר טונג סאלא, או היישר אל חוף הסאן סט שבהד רין.


אזהרה: מטיילים רבים מדווחים על גניבות מתא המטען ומתא הנוסעים במהלך נסיעת הלילה. אין להשאיר חפצים יקרי ערך בתא המטען ויש לנעול את התיקים. במהלך הנסיעה יש להשגיח על החפצים שאיתכם בתא הנוסעים ושלמור על עירנות. עם זאת, נסיעות אלו הן הדרך הטובה ביותר להכיר חברים להמשך הטיול! אופציה נוספת ומעט יקרה יותר היא נסיעה באוטובוסים החדשים של חברת לומפריה Lomprayah, אלו אוטובוסים השייכים לחברה הממשלתית. מדובר באוטובוסים חדשים, נוחים מאוד, ממוזגים ויותר מכל בטוחים יותר. חברות הטיולים מוכנות להתחייב על 0% גניבות. יתרון נוסף הוא משך הנסיעה הקצר יחסית, כ- 7 שעות נסיעה באוטובוס אל עבר רציף המעבורת הנמצא ב- Chumporn, ומשם הפלגה של כ- 3 שעות אל קופנגן אל הרציף שבעיר טונג סאלא. עלות הנסיעה 850 באט.


רכבת לקופנגן

סוכנויות הנסיעות השונות בקווסאן מציעות גם כרטיס משולב הכולל נסיעה ברכבת אל מחוז סורטאני ומשם מעבורת לקופנגן. כדאי לבחור בקרון סליפרים ממוזג בו תזכו למיטה נעימה, מצעים מכובסים ומיזוג אויר יעיל. מחיר ממוצע נע בין 700 ל- 1,000 באט. משך הנסיעה ברכבת כ- 10 שעות. כרטיסים כאמור, מומלץ לרכוש באחת מסוכנויות הנסיעות הרבות שבקווסאן.


טיסה לקופנגן

אמנם בקופנגן אין שדה תעופה, אך רבים מגיעים אליו על ידי טיסה בת כשעה וחצי אל קוסמוי, ממנו יוצאים להפלגה בת כ- 40 דקות אל האי קופנגן. כרטיסים ניתן לרכוש בסוכנויות הנסיעות שבקווסאן, ניתן להזמין עצמאית באינטרנט, או על ידי סוכן הנסיעות שלכם כבר מהארץ. מטיילים רבים ממליצים על חברת התעופה  Bangkok Airways המפעילה מספר טיסות יומיות אל קוסמוי.

אתר אינטרנט: www.bangkokair.com