עוד על אורוגוואי

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

אורוגוואי

אורוגוואי

אורוגוואי היא אחת המדינות הקטנות, השלוות והנעימות ביותר לטיול בדרום אמריקה. היא מלאה בחופים מקסימים ודיונות מרשימות לצד מסורת יפיפייה, ערים מעניינות ואתרי נופש מהמפורסמים ביבשת. אורוגוואי מזכירה מאד את ארגנטינה והתושבים כאן נחשבים לנחמדים ולאדיבים ביותר. גם המחירים אינם יקרים והאוכל מעולה.


כיצד ולהיכן מגיעים המטיילים הישראלים לאורוגוואי?

הישראלים אוהבים להגיע לאורוגוואי מבואנוס איירס, ארגנטינה בשייט ולבקר בעיקר בערים הגדולות, כמו מונטוידאו, פונטה דל אסטה וקולוניה דל סקרמנטו. בדרך כלל לזמן שלא עולה על שבוע. עוד מדינה, עוד חוויה, ואיך אפשר בלי...עוד חותמת בדרכון! בעיר הבירה, מונטווידאו, חיים יותר ממחצית מתושבי המדינה. עיר נמל זו מטופחת מאד ומלאה באתרי תיירות מדהימים, מופעי רודאו וחיי לילה סוערים של טנגו. גם פונטה דל אסטה וקולוניה דל סקרמנטו הן עיירות נופש מעניינות ומהנות מאד, אך פונטה דל אסטה נחשבת לאחת הערים היקרות בדרום אמריקה משום שלכאן מגיעים כל עשירי היבשת.

יתר אזורי המדינה לא כל כך מעניינים משום שרוב אורוגוואי מכוסה בערבות עשב רחבות, אך למי שרוצה לברוח מהישראלים המציפים את דרום אמריקה וליהנות מקצת שקט ושלווה מומלץ להגיע לכאן, אפילו לביקור קצר.