עוד על הונדורס

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הונדורס - טיסות פנים בהונדורס

הונדורס היא אולי לא המדינה הגדולה ביותר במרכז אמריקה ובדרך כלל אפשר להגיע ממקום אחד לשני בזמן קצר יחסית ולמרות זאת טיסות פנים בהונדורס מסודרות בצורה טובה ויעילה לתייר. תיירים ומטיילים שהגיעו להונדורס סיפרו על יחס נעים ומסביר פנים בכל הנציגויות של חברות התעופה המקומיות ועל אנגלית טובה של נותני השירות – שזה כבר יתרון משמעותי כשמזמינים טיסות פנים בארץ זרה.
 

ארבע שדות תעופה מרכזיים בהונדורס

ארבעה שדות תעופה מספקים שירותי טיסות פנים בהונדורס. שדות התעופה הבינלאומיים הגדולים בטגוסיגלפה ובסאן פדרו סולה, שדה התעופה בלה סייבה ושדה התעופה ברואטן. בין ארבעת שדות התעופה האלו מקשרות טיסות שיוצאות מספר פעמים ביום ממקום למקום. בנוסף, יש שני מסלולי תעופה באוטילה וגואנחה שגם אליהם מגיעות טיסות פנים בעיקר מלה סייבה.
 

ישנם כמה מקומות יותר נידחים במדינה אבל גם אליהם ניתן למצוא טיסות פנים. טיסות פנים בהונדורס לאיזורים כמו לה מוסקיטיה נוחתות במסלולי נחיתה שנמצאים סמוך לעיירות רבות, ביניהם פוארטו למפירה, אהואס ופאלסיוס. למעשה האיזור של לה מוסקיטיה כל כך נידח שרק באמצעות טיסות פנים ניתן להגיע אליו מהר ובבטחה.
 

חברות תעופה מקומיות רבות

טיסות פנים בהונדורס מופעלות על ידי מספר חברות עיקריות. לכולן יש סניפים בערים הגדולות ואתרי אינטרנט תומכים באנגלית שמהם ניתן להזמין כרטיסי טיסה. החברה הבולטת ביותר היא Aero Caribe De Hondurasשיש לה סניף ראשי בלה סייבה. חברה נוספת היא Aerolineas Sosaשגם לה משרדים בלה סייבה.
 

שתי חברות בולטות נוספות שפועלות דווקא בטגוסיגלפה הן CM Airlinesו-Taca Regional. האחרונה היא נציגות של חברת Tacaשמספקת שירותי תעופה בכל רחבי מרכז אמריקה ונחשבת לחברה הגדולה באיזור.
 

חברה קטנה יחסית שפועלת בלה סייבה ומפעילה קווי טיסות פנים בהונדורס היא Lanhsa.

היתרון של הזמנת טיסות פנים בהונדורס מתבטא גם באנגלית הטובה של נותני השירות. במקרים רבים כשרוצים להזמין טיסות פנים ביעדים במרכז אמריקה, מגלים שהמכשול המשמעותי הוא השפה. בהונדורס המקרה הוא שונה – כולם מדברים אנגלית ברורה יחסית ואתרי האינטרנט נגישים לדוברי אנגלית.
 

הדרך הקלה להגיע ממקום למקום

טיסות פנים הן ללא ספק הדרך הקלה יותר להגיע ממקום למקום בהונדורס. יש תיירים רבים שמעדיפים כמובן להיעזר בתחבורה ציבורית כמו אוטובוסים ומוניות, אבל השירותים של תחבורה ציבורית יכולים להיות איטיים. טיסות פנים בהונדורס הן זולות יחסית ולכן לפעמים עדיף לקצר תהליכים ולהזמין טיסה. העובדה שהטיסות יוצאות מכל הערים המרכזיות מספר פעמים ביום מאפשרת לנו הגעה נוחה ומהירה למגוון רחב של יעדים.
 

למרות ההצע הגדול של טיסות פנים בהונדורס חשוב לתכנן היטב את המסלול ולדאוג שאם אתם ממריאים מעיר מסוימת תגיעו אליה כמה שעות לפני הטיסה. שינויים בלוח הזמנים יכולים לקרות בייחוד בעונה הגשומה, בהתאם למזג האוויר באותו יום. מומלץ להתעדכן במשרדים של חברות התעופה או באתרי האינטרנט שלהן או להתקשר לשירות הלקוחות ביום הטיסה כדי לוודא שהיא יוצאת בזמן.
 

עוד בזזנו:

טיסות להונדורס