מפת דרום הפסיפיק
בחר יעד:

דרום הפסיפיק

דרום הפסיפיק

חלמתם ליהנות מטבע פראי מלווה בפסגות מושלגות ונחלי מים בשבע תכלת שקוף זורמים לידכם?רציתם לשכב על חופי ים בעל חול זהוב-לבן ולהשתכשך במי האוקיינוס הכחולים הצלולים? רציתם לחוות אתגרים חדשים וליהנות מתופעות טבע המוגדרות כחלקים חשובים במורשת העולמית? חיפשתם הנאה מתרבות מערבית משולבת בתרבויות עתיקות של ילידים?

 

במידה ועניתם כן...הגעתם למקום הנכון!
חלקו הדרומי של הכדור, המאחד את כל הנופים האפשריים עליהם רק חלמתם הוא אחד המקומות המיוחדים שיש. אזור דרום הפסיפיק מזוהה בעיקר ע"י ניו זילנד ויבשת אוסטרליה העצומה. הטיסה לחלק זה של כדור הארץ יקרה (נעה בין 1700-2200 דולר) ותבוצע בד"כ ע"י שתי טיסות שונות, אשר כל אחת מהם בת 10 וחצי שעות לפחות (סה"כ סביבות ה-22 שעות באוויר).

את מסלול הטיסה תוכלו לבצע דרך המזרח (הונג-קונג, תאילנד, סינגפור ועוד) או דרום אפריקה. למרות הטיסה היקרה והארוכה, לא חסרים מטיילים ישראלים המגיעים לחלק זה של העולם, ביניהם כאלו אשר זוהי לא הפעם הראשונה שלהם והם חוזרים לאחר שנשבו בקסם האזור.

 

אוסטרליה

היבשת בעלת גודל זהה לזה של אירופה, מורכבת מ-6 מדינות ושתי טריטוריות, אש כל אחת מהם בעלת נוף ייחודי לה. אזור החוף האוסטרלי מאופיין בצמחיה ירוקה לצידי החופים המדהימים בעולם, המדבר העצום בעל תופעות הטבע, צפון אוסטרליה הנחלק לשתי עונות טרופיות שונות ובעל נוף אקזוטי ואיים אשר פשוט גורמים לך להירגע, מערב אוסטרליה בעל מרחבי המדבר העצומים הפרושים על חופי הים ודרום אוסטרליה בעלת חיי הטבע ושמורות הטבע הייחודיות לה.

אוסטרליה מאופיינת בעיקר בזכות חופי הים המדהימים, הטבע הפראי בעל מגוון רחב מאוד של חיות המאכלסות אותו (היזהרו מחלקן), איים אקזוטיים, שונית האלמוגים הגדולה בעולם וערים שוקקות חיים כמו סידני ומלבורן.

בנוסף לאלו גם פה תוכלו להנות מתרבות אחרת – תרבות האבוריג'ינים – הילידים האוסטרליים, הנמצאים בעיקר במדבר, בטריטוריה הצפונית ובחלקה הצפוני של מערב אוסטרליה. אנו מקווים שעשינו לכם חשק לבוא ולטייל באזור קסום זה. במידה ואתם צריכים עוד פרטים בכדי להתחיל לבנות את מסלולכם באזור זה של העולם, המשיכו לדפי המדינה של אוסטרליה/ניו זילנד, בהם תמצאו הרחבה לכל הפרטים הרשומים מעלה ועוד הרבה מעבר לזה! 
 

ניו זילנד

המדינה אשר זכתה אולי לאחת המתנות הגדולות של הטבע. פה תוכלו למצוא, בין היתר, הרי געש פעילים, יערות גשם, הרים בעלי פסגות מושלגות, אגמים אלפיניים השוכנים בין הרים אשר כאילו הוציא אותם מתוך גלויה. הניו זילנדים החביבים, חובבי האתגרים, יוכיחו לכם שיש המון סוגי ספורט עליהם לא שמעתם (עזבו את הבנג'י והצניחה חופשית...).

בנוסף לאוכלוסיה השוכנת בערים בניו זילנד, תוכלו לחוות סוג תרבות אחר הקיים באזור מערבי זה – הילידים הניו זילנדים העונים לשם "מאורים", אשר התיישבו ראשונים בניו זילנד. בנוסף לאלו, ולמרות שניו זילנד ידועה כמדינה בעלת משקעים רבים (גשמים), עדיין תוכלו ליהנות פה בחודשי דצמבר-מרץ ממסלולי החופים היפים ביותר בעולם!