עוד על מרכז אמריקה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

מרכז אמריקה - מסלולי טיול במרכז אמריקה

בעיקרון, הטיול במרכז אמריקה מתבצע לפי סדר המדינות, מצפון לדרום או להיפך. כל מדינות מרכז אמריקה מעניינות ומרתקות, אך הפופולאריות ביותר הן מקסיקו, גואטמלה וקוסטה ריקה.  אם יש לכם זמן מוגבל ואתם רוצים להספיק הרבה, תוכלו גם לטייל רק בחלקים מסויימים של היבשת, בצורה מעגלית ונוחה ובלי שום בעיה.

 

מסלול מלא מצפון לדרום

נחיתה במקסיקו סיטי או קנקון:

מסלול: מתחילים את הטיול בצפון היבשת, וממשיכים דרומה.

מסלול פופולארי: מקסיקו> גואטמלה> הונדורס> ניקרגואה> קוסטה ריקה> פנמה

 

תיאור המסלול

התחילו במקסיקו סיטי או קנקון, והמשיכו לגואטמלה. מגואטמלה יש מטיילים שיעדיפו לטוס ישירות לקוסטה ריקה, ואחרים שיעשו זאת יבשתית ויטיילו גם בהונדורס וניקרגואה. מקוסטה ריקה המשיכו לפנמה בה תסיימו את הטיול.

 

מסלול צפוני מקוצר

ניתן לעשות טיול מקוצר וממצה מאוד בצפון היבשת בו תתחילו במקסיקו סיטי, ותמשיכו דרך החוף המערבי וסן קריסטובל לגואטמלה. אחרי הביקור בגואטמלה תוכלו להמשיך צפונה דרך טיקאל ישירות לחופים הקאריביים של מקסיקו וקנקון. טיול זה נמשך בין חודש לחודשיים, הוא מעגלי ונוח מאוד, ומתאים לכל עונות השנה.

 

מסלול מלא מדרום לצפון

נחיתה בסן חוזה – קוסטה ריקה, חזרה ממקסיקו

מסלול: מתחילים בדרום היבשת עם גיחה דרומה לפנמה, חוזרים לקוסטה ריקה וממשיכים צפונה מסלול פופולארי: קוסטה ריקה-פנמה> ניקרגואה> הונדורס> גואטמלה> מקסיקו
 

תיאור המסלול

הטיול שלכם מתחיל בקוסטה ריקה, ממנה המשיכו בצורה מעגלית דרומה עד פנמה סיטי וחזרה לקוסטה ריקה. מקוסטה ריקה תוכלו לטוס ישירות לגואטמלה, או להמשיך אליה יבשתית דרך ניקרגואה והונדורס. מגואטמלה המשיכו צפונה למקסיקו בה תוכלו לסיים את הטיול באזור קנקון או מקסיקו סיטי לבחירתכם..

 

מסלול דרומי מקוצר

נחיתה וחזרה מסן חוזה – קוסטה ריקה

מסלול מקוצר נוסף נמצא בדרום היבשת, וכולל את המדינות קוסטה ריקה, ניקרגואה ופנמה. המסלול מתחיל בקוסטה ריקה אשר ממנה תמשיכו לניקרגואה, תחזרו לקוסטה ריקה ותסיימו בפנמה היפה. משיקולי מחיר, את הטיסה חזרה כדאי לקחת מסן חוזה. ניתן לבצע את המסלול גם בצורה הפוכה, אך הסיום האידיאלי לטיול הוא בחופי פנמה המקסימים.

 

למידע נוסף:
טיול מאורגן למרכז אמריקה
ביטוח נסיעות למרכז אמריקה

טיסות למרכז אמריקה