תמונות ממאיה ביי (Maya Bay)

מאיה ביי (Maya Bay)

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

מאיה ביי, קו פיפי

מפרץ טרופי נסתר ומרהיב ביופיו שהתפרסם יותר מכל בזכות הסרט "החוף" (בכיכובו שלליאונרדו דיקפריו) שצולם בו בשנת 2000. כיצד ניתן לתאר את "מאיה ביי"? קשה למצוא את המילים, אך צפו לשייט בן כ- 20 דקות מפיפי דון אל עבר מספר צוקים גבוהים וצפופים  באי "פי פי לה" השכן. עם התקרב הסירה אל לב הצוקים מתגלה לפתע מעבר צר, כמעט נסתר החושף מפרצון בכוון טורקיז מהפנט עטוף בחול לבנבן ומוקף כולו בצוקי ענק השומרים עליו בקנאה משאר העולם. ניתן להגיע אל "החוף" ולבלות בו במשך היום, אך חל איסור ללון במקום.

אזהרה מאיתנו- אם קמתם בבוקר והחלטתם לקחת סירה לאי, הביטו היטב בשמיים. אם אתם עננים שחורים באופק, דחו את הטיול למחר, הגלים בדרך לאי יכולים להיות סיוט של ממש.


הגעה: אל מאיה ביי יוצאים מאזור רציף המעבורות של "פי פי דון". ניתן להגיע למקום במסגרת סיור יומי  בסירה גדולה יחסית הכולל את כל האטרקציות של "פי פי לה", כולל שנורקלים, כניסה למערות ולמפרצים שונים, "חוף הקופים" (מאוכלס על ידי קופים רבים) ועוד. מחיר הסיור כ- 600 באהט לאדם. כרטיסים ניתן לרכוש בכל סוכנות נסיעה באי.

מונית סירה: פנו באופן עצמאי אל בעלי הסירות שבסמוך לנמל האי, אלו ייקחו אתכם לחוף וימתינו לכם כמה שתרצו. שירות כזה עולה כ- 800 באהט לאדם ומעלה, תלוי בכושר המיקוח שלכם. שימו לב- יש להימנע מיציאה אל האי בימים בהם מזג האוויר אינו יציב. ההפלגה אל "פי פי לה" עלולה להיות סוערת ומסוכנת.

אתר אינטרנט: www.krabi-tourism.com

קרא 2 טיפים על מאיה ביי (Maya Bay)

מציג 2 - 1 מתוך 2

אין דברים כאלה

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

הסיור למאיה ביי עובר גם בעוד חופים מרהיבים שגם הם אדירים! החוף עצמו הוא יותר ממה שדמיינתם. אדיר! עוצרים שם ומשתכשכים איזה שעתיים שלוש. בדרך למאיה ביי עוברים בכל מני מקומות עם המים הכי צלולים שראיתם בחיים! ועושים שנורקלינג.

הדרך לשם בסירה קצת מפחידה בגלל הגלים. שימו לב טוב למזג האויר.


כדאי להצטייד ב: 
מצלמות, קרם הגנה
איזור והגעה: 
טקסי בואט מהנמל בקופיפי
מה אהבת במקום: 
יותר יפה מהסרט!
מה לא אהבת במקום: 
הדרך לשם קצת מפחידה בגלל הגלים
השורה התחתונה: 
לא לפספס בחיים

מקום מדהים!

נכתב ע"י : ליבי במזרח

אולי המקום הכי יפה באזור...השייט בסירה לשם יהיה לבטח אחד ההיי לייטס שלכם בטיול כולו! מאוד מומלץ לבצע שנוקרלינג בסביבה...המים צלולים ומשגעים והמראות מתחת למים מהממים!!! אם יש לכם מצלמה תת מימית זה המקום להשתמש בה!


כדאי להצטייד ב: 
מצלמה תת מימית
מה אהבת במקום: 
הכל!
מה לא אהבת במקום: 
בשעות מסויימות עמוס במטיילים
השורה התחתונה: 
מדהים